Skanery Kodów Kreskowych

Laserowe czytniki kodów kreskowych produkcji Metrologic :

MS-5145 Eclipse
Źródło promienia czytającego : Dioda laserowa 650 nm
Odległość czytania : 0 – 140 mm
Częstotliwość odczytu : 72 linie/sekundę
Zakres temperatur pracy : 0°C – 40°C
złącze komunikacyjne : klawiaturowe / RS-232
opis czytnika : Ręczny czytnik laserowy produkowany przez firmę Metrologic. Jest bardzo lekki. Charakteryzuje się też niskim jak na skanery laserowe zużyciem energii. Skaner ten jest wyposażony w przycisk wyzwalający kod. Promień lasera pojawia się automatycznie, gdy płaszczyzna wraz z umieszczonym na niej kodem pojawi się przed oknem. Odczyt jest możliwy dopiero po naciśnięciu przycisku. Nie ma trybu automatycznego odczytu kodu. W zestawie nie ma również podstawki. Zalety w stosunku do skanerów CCD to szerszy zakres odległości odczytu (0 do 140) mm oraz związana z tym możliwość odczytu szerszych kodów.
MS-9520 Voyager
Źródło promienia czytającego : Dioda laserowa 650 nm
Odległość czytania : 0 – 203 mm
Częstotliwość odczytu : 72 linie/sekundę
Zakres temperatur pracy : 0°C – 40°C
złącze komunikacyjne : klawiaturowe / RS-232
opis czytnika : Ręczny czytnik laserowy produkowany przez firmę Metrologic. Jest wyposazony wylacznie w tryb automatycznego odczytu kodu – nie posiada przycisku wyzwalajacego kod. Skaner ten może pracować na podstawce i wtedy automatycznie włącza się i wysyła odczytany kod, gdy ten znajdzie się w polu odczytu. Wersja RS232 jest standardowo wyposazona w zasilacz sieciowy.
MS-3780 Fusion
Źródło promienia czytającego : Dioda laserowa 650 nm
Odległość czytania : 0 – 279 mm
Częstotliwość odczytu : 67 linie/sekundę
Zakres temperatur pracy : -20°C – 40°C
złącze komunikacyjne : klawiaturowe / RS-232
opis czytnika : MS 3780 Fusion to czytnik, który łączy cechy skanerów różnych typów: jest laserowym czytnikiem wielokierunkowym, ale posiada opcję skanowania jednoliniowego. Umieszczony w podstawce pracuje w trybie prezentacyjnym, a po wyjęciu z podstawki można go używać jako czytnika ręcznego. Wyposażony w przycisk CodeGate pozwala użytkownikowi na selekcję kodu. Po odłożeniu na podstawkę przechodzi w tryb odczytu automatycznego. Lekka, ergonomiczna obudowa i regulowany statyw pozwalają na dogodną zmianę ustawienia czytnika i dopasowanie ustawienia do warunków pracy.
MS-7620 Horizon
Źródło promienia czytającego : Dioda laserowa 650 nm, pięciokąt złożony z 20 linii skanujących
Odległość czytania : 0 – 203 mm
Częstotliwość odczytu : 2000 linii/sekundę
Zakres temperatur pracy : 0°C – 40°C
złącze komunikacyjne : klawiaturowe / RS-232
opis czytnika : Nowy laserowy czytnik kodów kreskowych najwyższej klasy przeznaczony do montażu w ladzie stanowiska sprzedaży. Dostępny do współpracy z interfejsem RS232 i klawiaturowym, oraz USB (specjalne zamówienie). Jest wyposażony w dodatkowy port RS232 umożliwiający dołączenie dodatkowych urządzeń takich jak ręczny czytnik kodów kreskowych, czytnik kart magnetycznych itp. Dostępne są różne wersje tego typu czytnika wyposażone w szyby o trzech różnych stopniach twardości (odporności na zarysowanie).

Laserowe sprawdzarki cen produkcji Elzab :

Po co metkować?
Nawet w niewielkiej placówce handlowej obowiązek oznaczenia ceną każdego towaru to nie kończąca się nigdy praca, pochłaniająca czas i materiały. Setki naklejek, metry taśmy, tysiące uderzeń metkownic, a w przypadku zmiany cen konieczność powtarzania tych operacji tak, by nowa metka zasłoniła poprzednią cenę. Tymczasem obecnie prawie każde opakowanie posiada naniesiony kod kreskowy. Klient sklepu samoobsługowego może zweryfikować cenę wywieszoną na półce przy pomocy urządzenia do sprawdzania cen.
Święty spokój za umiarkowaną cenę
Koszt zakupu sprawdzarek cen ELZAB zwraca się już po kilku miesiącach ich użytkowania. Oceniając opłacalność zakupu sprawdzarek należy wziąć pod uwagę wszystkie aspekty. Jak szybko zwróci się ta inwestycja zależy nie tylko od wielkości sklepu, liczby towarów i ich przepływu, kosztu metkownic i materiałów eksploatacyjnych, ceny wybranego wariantu sprawdzarki. Dokonując kalkulacji nie można bowiem zapomnieć o zaoszczędzonej ludzkiej pracy i spokoju wynikającym ze spełnienia wymagań nałożonych przez przepisy.
Atuty funkcjonalne sprawdzarek ELZAB
Kształt obudowy umożliwia swobodne przyłożenie i odczyt kodu zarówno z małych jak i dużych towarów, przy zachowaniu niewielkich rozmiarów sprawdzarki (głębokość 135 mm, szerokość 168 mm, wysokość 192 mm). Materiały z których wykonano obudowę gwarantują trwałość, zmniejszając ryzyko umyślnego uszkodzenia. Brak jakichkolwiek klawiszy czy przycisków, które można urwać lub zepsuć.
Wyświetlacz z dużymi znakami o wielkości 9 mm (2 x 20 znaków, polskie czcionki) jest bardzo dobrze czytelny.
Zasilanie napięciem 24V to bezpieczeństwo obsługi, a brak dodatkowych kabli zasilających i osobnego zasilacza przy sprawdzarce wpływają zarówno na estetykę jak i na łatwość montażu.

Elzab RL, RL+
Źródło promienia czytającego : Dioda laserowa 650 nm
Odległość czytania : 0 – 203 mm
Częstotliwość odczytu : 72 linie/sekundę
Zakres temperatur pracy : 0°C – 40°C
złącze komunikacyjne : RS-232
opis czytnika : Sprawdzarka posiada wbudowany liniowy czytnik kodów kreskowych Metrologic Voyager, w zależności od wersji obsługuje 28.600 lub 64.000 kodów towarowych, w sieci teleinformatycznej komunikacyjnie pracuje jak kasa Elzab Alfa/Delta .
Elzab RW, RW+
Źródło promienia czytającego : Dioda laserowa 675+/-5 nm (światło czerwone, 5 pól po 4 równoległe linie)
Odległość czytania : 0 – 215 mm
Częstotliwość odczytu : 1200 linii/sekundę
Zakres temperatur pracy : 0°C – 35°C
złącze komunikacyjne : RS-232
opis czytnika : Sprawdzarka posiada wbudowany wieloliniowy czytnik kodów kreskowych (pięciokąt złożony z 20 linii skanujących) odpowiadający Metrologic Orbit, w zależności od wersji obsługuje 28.600 lub 64.000 kodów towarowych, w sieci teleinformatycznej komunikacyjnie pracuje jak kasa Elzab Alfa/Delta .

 Najlepsze kody kreskowe poznań.