Elzab

ELZAB to jakość

W styczniu 2011 r. kapituła Programu “Jakość Roku”, w skład której wchodzą wybitni eksperci Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji S.A. przyznała ELZAB SA tytuł “JAKOŚĆ ROKU 2010” ze szczególnym uhonorowaniem kas z rodziny ELZAB Mini.
W maju 2011 Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach nagradza naszą Spółkę w konkursie “Stawiamy na jakość w firmie”.
W czerwcu 2011 otrzymujemy Perłę Rynku FMCG w konkursie Wiadomości Handlowych,
w którym decydują głosy właścicieli sklepów, czyli użytkowników urządzeń fiskalnych.
Zdobyte nagrody to symboliczne uznanie dla naszych wieloletnich starań służących przekonaniu Klientów, że ELZAB to marka, której warto zaufać.
Bowiem, jak głosi uzasadnienie jednej z nagród: “(…) kiedy oferuje się najwyższą jakość, kolejne nagrody są tylko kwestią czasu”.
Co w praktyce oznacza skrót myślowy: ELZAB to jakość?
Synonim wysokiej jakości i niezawodności urządzeń.
ELZAB to marka, którą można spotkać w sklepach w każdej, nawet najmniejszej miejscowości w Polsce. Jesteśmy liderem rynku kas i drukarek fiskalnych, wypracowaliśmy także mocną pozycję jako producent wag elektronicznych, szuflad kasowych i sprawdzarek cen. Jesteśmy jedynym polskim producentem tak szerokiej gamy urządzeń, utrzymując przy tym najwyższą jakość i atrakcyjne ceny.
Czemu zawdzięczamy naszą pozycję?
Ponad 40-letnie doświadczenie w organizacji przemysłowej produkcji urządzeń elektronicznych zapewnia nam stałą przewagę dzięki ciągle doskonalonym procedurom kontroli jakości. Nasze urządzenia w znakomitej większości powstają tu, w Zabrzu, nie gdzieś na Dalekim Wschodzie. Dbałość o jakość przekłada się na bezawaryjność, niezawodność i bardzo niski wskaźnik reklamacji.
Jakie elementy decydują, iż wielu producentów wzoruje się na naszych rozwiązaniach?
Proces kontroli jakości w ELZAB SA zaczyna się od najdrobniejszych elementów elektronicznych, bowiem drobiazgowa selekcja na wejściu to podstawa. Wypróbowane, często autorskie metody i testy, oparte o wieloletnie doświadczenie fachowców o interdyscyplinarnych umiejętnościach to nasz atut.
Dlaczego codziennie ponad pół miliona Klientów jest zadowolonych z użytkowania sprzętu marki ELZAB?
Unikamy jakiejkolwiek anonimowości. Każdy podzespół zanim stanie się elementem składowym kasy fiskalnej ELZAB przechodzi dokładną kontrolę jakości potwierdzoną przez znanego z imienia i nazwiska specjalistę. Na karcie produktu, będącej swoistym paszportem urządzenia, kody kontrolerów identyfikują osoby,które w danym dniu i godzinie potwierdziły własnoręcznie sprawność sprzętu.Perła Rynku FMCG 2011Jakość roku 2010

Jakie testy przechodzą wszystkie nasze urządzenia?
TEST ELEKTROMAGNETYCZNY (EMC)
Urządzenia marki ELZAB spełniają rygorystyczne Dyrektywy oraz Normy Europejskie dotyczące bezpieczeństwa użytkowania i kompatybilności elektromagnetycznej EMC:
93/68/EWG, 92/31/EWG, PN-EN 61000-4-2, PN-EN 61000-4-3, PN-EN 61000-4-4, PN-EN 61000-4-5, PN-EN 61000-4-6, PN-EN 61000-4-11, PN-EN55022 (klasa B), PN-EN55024.Test elektromagnetyczny
Obok gwarancji najwyższej jakości i niezawodności Użytkownik urządzeń marki ELZAB zyskuje pewność, że certyfikowane urządzenia są odporne na zewnętrzne zakłócenia oraz same nie emitują szkodliwych fal elektromagnetycznych, nie generują pól interferujących z innymi odbiornikami oraz nie zakłócają pracy żadnych innych urządzeń biurowych, sprzętu elektronicznego i elektrycznego, odbiorników radiowych, telewizyjnych, telefonicznych, itp.
TEST TERMICZNY
Każde, zmontowane na linii produkcyjnej urządzenie marki ELZAB podlega procesowi wygrzewania w specjalnej komorze klimatycznej.
Przez 24 godziny jego działanie poddawane jest sprawdzeniu w reżimie testu ciągłego.
Eliminujemy w ten sposób wszelkie mogące wystąpić na początku eksploatacji niedoskonałości czy wady ukryte.
Obok gwarancji najwyższej jakości i niezawodności Użytkownik urządzeń marki ELZAB zyskuje pewność, że urządzenie jest sprawdzone i zaraz po podłączeniu gotowe do wieloletniej, bezawaryjnej pracy.Test termiczny
TEST JAKOŚCI
Kluczową sprawą dla ELZAB SA jest zapewnienie Użytkownikom 100% niezawodności i wieloletniej, bezawaryjnej pracy naszych urządzeń.
Wszystkie elementy i podzespoły zamawiane u certyfikowanych dostawców poddawane są rygorystycznym testom i pomiarom w zakładowym laboratorium kontroli dostaw.Każdy materiał i element elektroniczny jest sprawdzany na wejściu przez specjalizowane urządzenia kontrolno-pomiarowe, w tym mikroskop elektroniczny. Dzięki temu Użytkownik urządzenia marki ELZAB może być pewny, że zostało ono wykonane z najwyższej jakości podzespołów. Kontrola dostaw, kontrola procesu produkcji, pełna kontrola podzespołów podczas montażu oraz kontrola każdego urządzenia przed wysyłką składają się na wieloetapowy i szczelny proces gwarantujący 100% jakość.Test termiczny

kasy fiskalne elzab poznań